INFORMACE


PROGRAM


KONTAKT


ODKAZY


DOPRAVA


PRO BOJUJÍCÍ

PARTNEŘI:Informace pro bojující:
  • Nácvik v sobotu v 10:00!

  • Sobotní nácvik je povinný. Vemte si na něj přilby. Scénář je na reálné téma. Půjde spíše o divadelní pojetí. Boj je samozřejmost. Bezpečnostní zásady budeme kontrolovat. Díky za pochopení. Registrace na neiperg.rabenstein@seznam.cz

  • Podmínky: Od sobotního rána kostýmová povinnost 1350-1420cca (případně dle dohody). V táborech se dodržuje historizující atmosféra-tedy používání dobového nádobí, žádné plasty atd. Civilní výbava musí být skryta ve stanech. Táboří se na poli, nebo je zajištěno spaní v nedalekém kulturáku. Dřevo, seno, H2O a WC zajištěno od pátku do neděle.

  • Výstrojní požadavky: Vodítkem budiž munstruňk pro Zbořený Kostelec. Akce není čistě LH, pokud nesplňujete munstruňk stoprocentně ozvěte se, pošlete fotky, bude zima tak budeme tolerovat více než obvykle... Jedná se o husitskou bitvu a tak prosím zvažte zda se roku 1420 alespoň blížíte. Kdo dělá dobu Karla IV. je pro nás v pořádku, ale vikingové prosím ne.

  • ÚČASTNICKÝ ŘÁD: Střelci předloží zbraně ke kontrole. Palné zbraně obsluhují jen plnoletí, šípy a šipky euro. Meče-úderné, bez otřepů, tyčové zbraně bez ostré špice. Palné zbraně jen s platnou tormentací. Pro střelce z palných zbraní je jednotné velení. Střelba bez nabijáků!!! Zákaz účasti pod vlivem alkoholu a dalších omamných látek. Bezpečnost diváka je prvořadá. Neútočíme soupeři na obličej, genitálie. Vyvarujeme se nekontrolovaným sekům a především pak bodům. Nácvik je povinný - na bojišti budou opět koně, střelba minimálně jako loni.

  • Parkování na připraveném parkovišti pro účinkující. V areálu parkování zakázáno. Kácení dřeva v lesích je nepřípustné - zajistíme.

  • PŘIHLÁŠENÍM SE ZAVAZUJI K DODRŽOVÁNÍ TOHOTO ŘÁDU. ÚČAST V BITVĚ NA VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST. Možnost prezentace a prodej vašich výrobků.

  Webdesign by Giovanni :) 2014